O všem Vítejte na stránkách o všem možném :-)

Proč už do Billy nepůjdu?

Dnes jsem šla na nákup do Billy. Proč o tom vůbec píšu? Máme ji nejblíže, takže i když patří mezi ty dražší obchody, chodíme do ní asi jednou za týden.  Dnes jsem se vypravila na menší nákup a vůbec jsem nebyla spokojena.

Ihned po vstupu jsem zjistila, že mají nové regály a vše se přerovnává – nic nebylo na svém místě a polovina věcí nebyla ani vybalena, což mělo za následek, že jsem samozřejmě nemohla koupit vše, co jsem potřebovala. No co, už jsem tam byla, řekla jsem si tedy, že nakoupím alespoň co půjde. Chtěla jsem rajčata a s čím jsem se potkala? Myslím, že fotografie mluví za vše.

Dále jsem si šla pro krájenou šunku. Tu jsem sice dostala, ale slečna byla pichlavá jak kaktus a papírový pytlík s šunkou po mě hodila jak po psovi. No a když jsem se konečně s poloprázdným košíkem dostala k pokladně, měla jsem tu drzost otázat se pokladní, jestli neví, jak dlouho bude přestavba trvat a kdy bude možné nakoupit veškeré zboží. Štěkla na mě, že to jsem se měla zeptat těch, kteří vybalují a že to má trvat měsíc a prostě se mám smířit s tím, že po tu dobu nekoupím všechno.

S podobným chováním v této prodejně jsem se setkala již několikrát a s podobnou „kvalitou“ zeleniny bohužel také.

A tak jsem po dnešním nákupu zhodnotila, že už do Billy nepůjdu, pokud to nebude nezbytně nutné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Malý matematický testík :-) *

Navigovat v příspěvcích